top of page
  • Instagram - White Circle
  • White YouTube Icon
  • White Facebook Icon
Atelier Mila gelinlik
Atelier Mila gelinlik
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Facebook Icon

Bizi tanımak istermisiniz...

Hayallerinizdeki gibi...

             2014 yılında Istanbul da kurulan Atelier Mila Gelinlik olarak gelinlerimizin hayalini 10 yılı aşkın tecrübeye sahip ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

             Atelier Mila Türkiye'nin ve Dünyanın pek çok yerinde gerek mağaza gerek satış noktalarına sahiptir,her geçen günde özgün,modern,kaliteli,dünya modasını yakından takip eden tasarımları ile bu ağını genişletmeyi hedeflemektedir.

             Kaliteli ürün,hızlı servis,uygun fiyat,yüksek müşteri memnuniyetini ve satış sonrası destek uygulamasını kendine kurum felsefesi edinmiştir.

Çalısma seklimiz ile fark yaratıyoruz!

 

 

             Önce sizi dinliyor,isteklerinizi anlıyor daha sonra koleksiyonumuzdan size uygun isteklerinize cevap veren modellerimizi sizlerin beğenilerine sunuyoruz.

             Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda provalarınız gerçekleştirilip karşılıklı belirlediğimiz teslim tarihinde ürününüzü teslim ediyoruz.

             Her yıl yenilenen koleksiyonumuz ile isteğinize cevap veremiyorsak tecrübeli kadromuzla beraber istediğiniz ürün üzerinde görüşerek özel dikim olarak ürün sizin istediğiniz şekilde hazırlanıyor.

Sizde Atelier Mila Gelinliğiniz ile fark yaratın!

             Atelier Mila koleksiyonu sizi klasik gelin çizgisinden çıkarıp,modern,elegant,çarpıcı bir çizgiye taşır ve farkı yaşamanıza destek sağlar. Dünya trendlerini yakından takip edip yurtdışindan temin ettigi dantel ve kumaşları ile size ayrıcalıklı olmanın hazzını yaşatır.

Sizde Hemen Randevu Alın!

Sizde bir Atelier Mila gelini olup memnuniyet,ayrıcalık ve farkı yaşamak istiyorsanız size en yakın Atelier Mila şubesinden randevunuzu alabilirsiniz.

"Biliyoruz ki başarı;satılan gelinlik sayısında değil gelinlerimizin bizi memnuniyetle tavsiye etmesindedir."

                                                                                                                                                               

 

                                                                                                                                                               Atelier Mila ailesi

bottom of page